ORTA SEHPALAR

Orta Sehpalar

 Salon dekorasyonu denince akla gelen ilk ürünlerden olan fonksiyonel orta sehpa modelleri, kaliteli malzeme kullanımıyla beklentilerinize cevap verir. Üst sınıf malzemeler kullanılarak dizayn edilen orta sehpalar, boyut ve model açısından evlerinizle uyumlu olacak şekilde düşünülmüştür. Renk, model ve işlevsellik bakımından pek çok alternatifi bulabileceğiniz Letto Mobilya üzerinden stilinize uygun orta sehpa seçeneklerimizi keşfedebilirsiniz. Oval, ayaklı veya çekmeceli gibi pek çok farklı ürünlerle evlerinize farklı dokunuşlar yapabilirsiniz.

Evlerinize Şıklık Katacak Orta Sehpa Tasarımları

 Doğadan dokunuşları ev ortamında görmeyi sevenlere özel olarak dizayn edilen kütük orta sehpa modelleri, salonunuzun atmosferini değiştirir. Tasarım ve kullanım açısından farklı özellikleri barındıran orta sehpa alternatifleriyle evinizle mükemmel uyumu yakalayacak modele ulaşmanız mümkündür. Mobilyalarınız ve yemek takımlarınızla uyumlu olacağınız düşündüğünüz birbirinden güzel orta sehpa tasarımları, Letto Mobilya’da sizleri beklemektedir.

Okumaktan vazgeçemeyenlere özel hazırlanmış olan kitaplıklı orta sehpa alternatifleri, hem şık hem de fonksiyonel bir kullanım sunar. Yerden tasarruf etmenize olanak sağlayacak alternatiflerimiz sayesinde estetik ve işlevselliği bir arada bulabilirsiniz. Evinizdeki atmosferi değiştirmeye kaliteli malzeme kullanımından ödün vermeyen dayanıklı ve şık sehpa tasarımlarımızla başlayabilirsiniz.

Hem Dekoratif Hem Fonksiyonel Sehpa Modelleri

 Evin en dikkat çekici noktasında konumlanan orta sehpa modellerinde dekoratiflik ve fonksiyonellik ön plandadır. Göze hitap edecek olmasının yanı sıra kullanışlı olması sayesinde ihtiyaçlarınızı karşılamalıdır. Yavrulu orta sehpa modellerimiz sayesinde ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda misafirlerinize yiyecek veya içecek servisi amaçlı kullanabilirsiniz. Estetik dokuya sahip olan masif orta sehpa modelleriyle oturma odası dekorasyonunuzu tamamlayabilirsiniz.

Birbirinden göz alıcı alternatifleri bir arada görmenizi sağlayan Letto Mobilya, çekmeceli orta sehpa modelleriyle yerden kazanmanızı sağlar. Oturma odanızda gözünüzü rahatsız edecek olan ufak çaplı dağınıklıkların ortadan kalkmasına yardımcı olur. Fonksiyonel kullanım göz önünde bulundurularak dizayn edilmiş olan orta sehpa modelleriyle oturma odalarınıza şıklık katabilirsiniz. Farklı seçeneklerle kullanıcıların beğenisine sunulan işlevsel kullanımlı orta sehpalarla kaliteli ve benzersiz dokunuşlar gerçekleştirebilirsiniz.

Orta Sehpa Seçeneklerinde En Uygun Fiyat Avantajı

 Birbirinden uygun fiyat avantajlarıyla ürün kalitesini bir arada sunan Letto Mobilya, sayısız alternatifle karşınızdadır. Retrodan hoşlananların veya klasikliğin asilliğinden vazgeçemeyenleri pek çok seçenekle buluşturur. Her stile ve beğeniye uygun olan yuvarlak orta sehpa modelleri, oturma odalarınızın vazgeçilmezi olur. Malzeme kullanımı ve işlevsellik bakımından çeşitli seçenekler arasından tarzınızı yansıtan en uygun orta sehpayı tercih edebilirsiniz.

Dikdörtgen veya oval orta sehpa modelleri, oturma odanızın şekline tam uyum sağlayacak şekilde dizayn edilir. Ayak detaylarından yüzeysel özelliklerine kadar ince ayrıntılar göz önünde bulundurularak beğeninize sunulan pek çok model ile salon şıklığınıza son dokunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Uzun süreli kullanım, dayanıklılık ve şıklık bakımından metal ayaklı orta sehpa modellerimiz arasından seçim yapabilirsiniz.

Salon Dekorasyonunun Vazgeçilmezi Orta Sehpalar

 Salon dekorasyonu dendiğinde en şık mobilyalarınızı tamamlayacak olan unsur olarak orta sehpalar akla gelir. Mobilyalarınızın rengi ve tasarım özellikleriyle uyumlu olan birbirinden şık sehpa alternatifleri, estetik dokunuşlar gerçekleştirmeniz için sizleri bekler. Parlak dokusu ve eşsiz görünümüyle vazgeçilmezlerden olan ceviz orta sehpa tasarımları, ev dekorasyonunuzun tamamlayıcı parçası olacaktır.

Kaçırılmayacak fırsatlarla sunulan orta sehpa modelleri, kalitesi ve şıklığı ile göz doldurur. Tarzınızı yansıtmanıza olanak tanıyan temel parçalardan olan sehpalar ile evinizin havasını değiştirmeniz mümkündür. Birbirinden özel ve dekoratif orta sehpa tasarımlarına erişerek oturma odası dekorasyonunuzu özelleştirebilirsiniz. Geniş çeşitliliğe sahip olan ürünler arasından renk ve model bakımından salonunuza uyum sağlayacak seçenekleri keşfedebilirsiniz.

 Letto Mobilya ile Birbirinden Şık Orta Sehpaları Keşfedin

 Fonksiyonellikten vazgeçemeyenlere yönelik ideal kullanım sunan tekerlekli orta sehpa ihtiyaç duyduğunuz anlarda yer değişikliği yapabilmenize olanak tanır. Esnek dekorasyon olanakları sunan tekerlekli modeller sayesinde yerden kazanmanız daha kolay hale gelir. Masif, ceviz, kütük sehpa gibi pek çok ürün alternatifi en uygun fiyat seçenekleriyle sizlerle buluşur.

Evlerinde daha farklı bir atmosfer oluşturmak isteyenlerin tercihlerinden olan kitap orta sehpa ise alternatif bir kullanım sunar. Dokusundaki özgün dokunuşlardan sahip olduğu ayak dizaynına kadar zarif detayları bulunan orta sehpalarla salonunuzda aradığınız havayı yakalayabileceksiniz. Letto Mobilya’nın sunmuş olduğu geniş ürün yelpazesinden yararlanarak tarzınızı evinize yansıtabilirsiniz.

74 sonuçtan 1-27 arası gösteriliyor

Yan paneli aç

Favori Orta Sehpa

4%
2.807  2.695 

Forest Orta Sehpa

4%
2.934  2.817 

Hermes Orta Sehpa

4%
2.750  2.640 

Kapris Orta Sehpa

4%
2.807  2.695 

Kavuk Orta Sehpa

4%
2.084  2.001