KOLTUK TAKIMLARI

Koltuk Takımları

Koltuk takımları salon ve oturma odalarınızın son derece özel ve ayrıcalıklı bir görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor. Duruşları ve tarzları ile birlikte zevkinizi yansıtacak olan bu özel takımlar ev dekorasyonunu çok daha özel ve anlamlı bir hale getirirken hem kendiniz hem de misafirleriniz için eşsiz sohbetleri yapmak farklı bir boyuta taşınıyor. En çok tercih edilen modellerden en ayrıcalıklı modellere kadar geniş bir yelpazede sunulan modeller arasından kendi zevklerinizi ve konforunuzu doğrudan yansıtacak takımları tercih edebilirsiniz.

Şık ve Kullanışlı Modeller

Özellikle yeni sezon koltuk takımları modanın en güzel yansıması olarak estetik beğenilerinizi yansıtmak için harika bir fırsat sunuyorlar. Bu özel takımlar kendinizi iyi hissetmenizi sağladığı gibi bir taraftan da yaşam alanınızın özel bir şekilde düzenlenmesini sağlıyorlar. Tüm bu özellikleri ile birlikte harika bir salon ya da oturma odası tasarımı yapmanıza neden olurlar hem zevkinizi hem de şıklığınızı yansıtmanıza da olanak sunuyorlar. En güzel modeli rahatlıkla seçmeniz için sunulan şık ve kullanışlı modeller hem tasarımları hem de yapıları ile birlikte ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamanız için pratik bir olanak yaratıyorlar. Dilerseniz acık renk koltuk takımları ile birlikte odanızın daha ferah görünmesini sağlayabilir, dilerseniz duvar renklerinize en uygun olacak renkteki takımları geniş ürün yelpazesinden kolayca bulabilirsiniz. Hangi tasarıma ve renge ait olursa olsun sizler için özenle sunulan en rahat koltuk takımları her zaman konforunuzun ön planda olmasını sağlıyorlar ve böylece hem ailenizin hem de misafirlerinizin rahatlığı ön planda tutuluyor.

Evinizi Daha Güzel Gösterecek Takımlar

Evinizi çok daha güzel ve özel göstermek için birbirinden farklı koltuk takımları arasından seçim yapmanız çok daha kolay bir hale geliyor. Sportif çizgileri sevenler için özenle üretilmiş ve satışa sunulan spor şık koltuk takımları diğer takımlara göre daha özgürlükçü bir hava yaratırken aynı zamanda tarz koltuk takımları da kendi tarzınızın yansıtılmasına imkân tanıyorlar. Kendi beğenilerinize en uygun takımı kolayca bulabilmeniz için çok çeşitli olarak sunulan takımlardan hangisi tercih edilirse edilsin her zaman özel ve rahat bir kullanım imkânı sunacak ve böylece koltuklarınızı kullanmak da çok daha ayrıcalıklı bir hale gelecektir. Salon için koltuk takımları özenli tasarımları ve yüksek malzeme kaliteleri ile birlikte oturma odalarınızın çok daha ayrıcalıklı ve dikkat çekici bir hale gelmesini sağladığı gibi aynı zamanda misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanız ve onların en üst memnuniyet ile evinizden ayrılmasına da imkân tanıyacaktır.

Beğenilerinizi Ön Planda Tutacak Tasarımlar

Beğenilerinizi en iyi şekilde yansıtmak ve özel bir oturma odası kurabilmeniz için sunulan takımların içinde bulunan kapitoneli üçlü kanepe gibi modeller özellikle oturma konforu açısından büyük bir rahatlık ve kolaylık sunuyorlar. Aynı zamanda sportif yaşam tarzı benimsemiş ve evini de sportif çizgilerin baskın olduğu şekilde tasarlanmış olanlar için de spor tarzda kanepe modelleri iyi bir tercih olarak öne çıkıyor. Şayet özellikle misafir ağırlamayı seviyor ve özellikle gelen misafirleriniz yatılı kalıyorlarsa onların en iyi şekilde rahat etmesi için de yatak mekanizmalı kanepe modelleri takımların içinde sunuluyor ve böylece misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayabiliyorsunuz. Tüm bu özellikleriyle eşsiz bir kullanım sunan kanepeler sadece geniş alanlar için değil, oturma odanızı ya da salonunuzu daha işlevsel ve çekici hale getirmek için tekli kanepe modelleri olarak da sunuluyorlar. Özellikle son zamanların modası olan avangard tekli kanepeler şıklığı ve kullanışlılığı bir arada tutmayı başarıyorlar.

Uzun Ömürlü Kullanım

Tüm takımlar en uzun ömürlü kullanım sunacak mobilyalardan oluşuyor ve hem yüksek malzeme kaliteleri hem de üretim süreçlerindeki özen sayesinde oturma alanınızı güzelleştirmek ve rahat ettirmek çok daha pratik bir hale dönüşüyor. Özellikle chester 3lü kanepe modelleri her zaman tercih edilirken klasik beğenileri yansıtmak isteyenler için de kapitoneli köşe koltuk takımı modelleri öne çıkıyorlar. Hem eşyaları saklamak hem de yerden tasarruf etmek için uzun süreli kullanabileceği bazalı köşe koltuk takımı modelleri de harika bir kullanım olanağı yaratmayı başarıyorlar. Odayı daha işlevsel kullanmak isteyenler için de spor L koltuk takımı daha işlevsel ve estetik değerler sunarak uzun ömürlü kullanım imkânı yaratıyorlar.

Rahatlık Sunan Özel Konfor

Geniş köşe koltuk takımı modelleri ise oturma alanını daha işlevsel kullanmak için imkân sağlarken küçük köşe koltuk takımı modelleri ise salon ya da oturma odası küçük olan evlere hitap ediyor. Ayrıca televizyon izlemekten ya da müzik dinlemekten her zaman keyif alanlar için tekli televizyon koltuğu ve müzik sistemli koltuk takımı gibi modeller de harika bir seçenek oluşturuyorlar. En rahat berjer modelleri ise tek başına keyif yapmak isteyenlere hitap ederken aynı şekilde tekli sandalye koltuk modelleri de aynı işlevi görüyorlar. Takımları tamamlayan lüks berjer koltuk modelleri ile özel tasarım berjer çeşitleri de koltuk takımları arasında kendilerine özgü yer bulabiliyorlar.

651 sonuçtan 1-27 arası gösteriliyor

Yan paneli aç

Adel Berjer

15%
1.935  1.645 

Adel Koltuk Takımı

15%
13.217  11.234 

Adel Üçlü Kanepe

15%
5.641  4.795 

Alonzo Koltuk Takımı

15%
11.565  9.830 

Amour Berjer

15%
1.667  1.417 

Amour Koltuk Takımı

15%
9.651  8.203 

Amour Üçlü Kanepe

15%
3.992  3.393 

Anteres Berjer

15%
1.667  1.417 

Anteres Koltuk Takımı

15%
11.495  9.771 

Anteres Üçlü Kanepe

15%
4.914  4.177 

Aristo Berjer

15%
2.316  1.969 

Aristo Koltuk Takımı

15%
14.516  12.339 

Aristo Üçlü Kanepe

15%
6.100  5.185 

Armoni Berjer

15%
2.084  1.771 

Armoni Koltuk Takımı

15%
14.130  12.011 

Armoni Üçlü Kanepe

15%
6.023  5.120 

Arvis Berjer

15%
2.239  1.903 

Arvis Koltuk Takımı

15%
14.285  12.142