BİR LETTO HİKAYESİ

HAKKIMIZDA

35 yıllık mobilya satış mağazalarımızla ve 4 yıllık bir e-ticaret geçmişimizle birlikte Letto ailesi olarak; güven, etik ticaret ve yaşam alanlarına tılsımlı dokunuşlar yapmak, marka yolculuğumuzda her bir misafirimizin yaşam alanlarına benzersiz hikayeler katmak istiyoruz. 15 bin metre kareden büyük mağazalarımızla yalnızca mobilya ve aksesuar satmıyor aynı zamanda ücretsiz kargo ve avantajlı fiyat seçeneklerimizle de sevilen bir marka imajı yakalamak istiyoruz.Ürün kalitemiz ve dağıtım ağımızdaki tecrübemizle de Türkiye’deki her bölgeye içerisinde huzur, barış ve mutluluğun olduğu yaşam alanları vadediyoruz.

MARKA ÖYKÜSÜ

Olmak ya da olmamak işte bütün mesele bu derken antik Yunan’da bir hemşerimiz belki de şunu atladı. Egeli olmak ya da olmamak… İşte bütün mesele bu! Biz Letto olarak, Ege’nin en Şahsına münhasır kenti İzmir’de 1985 yılından beri siz değerli misafirlerimizle buluşuyoruz. İşimize olan tutkunun asıl sebebini 35 yıldır biliyoruz. Bizler Mordoğan’dan esen bir gün doğumu melteminin saflığında, Ay’ın Ege’yle buluştuğu her mehtapta, Alsancak sokaklarındaki rengarenk dünyada, Bostanlı’da güneşin batışını izleyen bir çiftin kahkahalarında ve tüm şehrin hoşgörüyle dolu halkında hep aynı deniz kokusunu, aynı şeffaflığı ve aynı güzelliği hissediyoruz. Şimdi bu şehrin 35 yıllık mobilyacılık hikayesini anlatıyor, hem modern zamanın çizgilerine ve disiplinine uygun bir biçimde online mağazamızda hem de tüm tedbirleri aldığımız perakende mağazalarımızla sevdiklerimize, her yeni günde kapılarımızı ardına kadar açıyoruz!

VİZYON

Bizler öncelikli stratejimizi bölgesel ve ulusal bazda düşünürken, geleceğe dair vizyonumuzla birlikte tüm misafirlerimiz tarafından sevilen bir marka olmayı başarabilmeyi düşlüyoruz. Tüm bu süreçte sabırla ve profesyonellikle ilerlemeyi sürdürülebilir başarı olarak görürken; sosyal fayda iletişimiyle de yaşama dokunan, doğanın ve tüm canlıların sürdürülebilir refahı için çalışan bir marka olmanın sorumluluğunu taşıyoruz.. Çünkü dünya bir bütün halinde çok güzel olmakla beraber, apayrı parçalarıyla da mükemmel bir düzene ve büyüleyici bir işleyişe sahip.

Letto Eviniz Onu Çok Seviyor…

MİSYON

Bir Ege markası iletişimi gerçekleştirirken enternasyonel bir dili de sahiplenmek istiyor, ilgili kültürden bağımsız bireysel zevklere, trend anlayışına ve tasarım dünyasına da kapsayıcı bir marka olarak lanse edilmek istiyoruz. Bizler ‘iyi, kaliteli ve şık’ ürün gamımızı artık yalnızca bir ahşaptan ibaret görmüyor, her bir ürünümüze de bir hikaye iliştiriyoruz. Başrolünü misafirlerimizin sergileyeceği her mükemmel öykünün dekorunda bir Letto imzası taşımayı arzuluyoruz. Bununla alakalı olarak yaşama dokunan ve yaşamın içinde olan, sevilen marka konumlandırmasıyla da misafirlerimizle sadakat ve güven üzerinden bir dünya inşa etmek için çalışıyoruz. Plaktan gelen bir Dario Moreno bestesini, Edirne’den Ağrı’ya, Trabzon’dan Hatay’a kadar her bölgemizde aynı tınıyla ve mükemmellikle dinlemeyi diliyoruz.