YATAK ODALARI

Yatak Odası Takımları

Yatak odası takımları evinizin en özel alanı için kendi beğenilerinize uygun olarak tasarım yapmanıza olanak veriyorlar. Kendilerine özgü tasarımları ve özgün halleri ile birlikte beğeninize sunulan modeller farklı mobilyalardan oluşuyor ve böylece zevklerinizi doğru bir şekilde yansıtmanız için de özel bir imkân sağlıyorlar.

Evinizin En Özel Alanına Özel

Evinizin en özel alanını tamamen kendi beğenilerinize uygun olacak şekilde, kullanışlı olarak tasarlamak için sunulan çeşitli mobilyalar arasından kolayca seçim yapabilirsiniz. Farklı mobilyaların bir araya gelmesiyle oluşan yatak odası için akımlar yatak odanızda ihtiyaç duymuş olduğunuz tüm mobilya ihtiyacının karşılanmasına neden oluyorlar. Birbirlerine uyumlu renk ve tasarım incelikleri ile birlikte her bir takım yatak odanızda bütünlüklü bir görüntü oluşturuyor ve özel bir görünüme kavuşmasına neden oluyorlar. Yer açısından tasarruf etmek isteyenler için sürgülü yatak odası takımları öne çıkarken her zaman şıklığı en üst düzeyde yaşamak isteyenlere de lüks yatak odası takımları harika bir seçenek oluşturuyorlar. Hem dayanıklılık hem de bütünlüklü bir şıklık yakalamak isteyenler için ise ceviz yatak odası takımları çok daha özel bir kullanım imkânı yaratıyorlar. Tüm takımlar her zaman beğenilerinizin en iyi şekilde yansıtılmasını sağladığı için yatak odanızda konfor ve huzur bulmak daha da kolay bir hale geliyor.

Her Tarza Hitap Eden Ürünler

Herkesin beğenilerinin en iyi şekilde yansıtılması için sunulan tüm takımlar bütünlüklü bir yapı oluşturarak yatak odanızın konfor ve estetik değer bulmasına yardımcı oluyorlar. Bu özel yatak odası takımları hem işlevsel hem de görünümleri sayesinde rahatlığı en iyi şekilde sunuyorlar. Yatak odası geniş olanlar için büyük yatak odası takımları iyi bir alternatif oluştururken her zaman modayı göz önünde tutarak seçim yapmak isteyenler için ise yeni trend yatak odası takımları doğru kararı vermenizi sağlıyorlar. Özellikle gardırop kullanımı için country 6 kapılı gardrop modelleri tercih edilirken aynı zamanda sürgülü aynalı giysi dolabı gibi modellerde yatak odanızda kıyafetlerinizi özenle korumanız ve bulundurmanız için yardımcı oluyorlar. Tüm modellerdeki yüksek kalite ve estetik detayların vurgulanması harika bir görünüm elde etmenize neden olurken yatak odanızda geçirdiğiniz zamanların da çok daha özel olmasına neden oluyorlar.

Kullanışlı Yatak Odası Mobilyaları

Her beğeniye uygun olarak sunulan takımlar geleneksel çizgileri sürdürmek isteyenler için Babil yatak odası takımı gibi modellerin tercih edilmesine neden oluyorlar. Modern çizgilerin hakim olduğu diğer takımlar da modayı her zaman göz önünde bulunduranların isteklerinin doğru karşılanmasını sağlıyorlar. Hangi takım seçilirse seçilsin içinde bulunan özel mobilyalar ile birlikte yatak odası dizayn etmek çok daha kolay bir hale geliyor. Özellikle Antrasit sürgülü gardırop gibi modeller kıyafetlerin kolay şekilde saklanmasını sağlarken çift kişilik bazalı karyola modelleri de özellikle eşler için harika bir alternatif oluşturmayı başarıyorlar.

Estetik Çizgilerin Baskın Olduğu Modeller

Yaşam tarzı olarak sportif tasarımları benimsemiş olanlar için siyah spor başlıklı karyola gibi modeller yatak odalarında da sportif çizgilerin baskın olmasını sağlarken tüm takımlar ve içinde yer alan mobilyalar kendi beğenilerinizin en özel ve iyi şekilde yansıtılmasına neden oluyorlar. Özellikle kadınlar için vazgeçilmez olan makyaj masaları da aynalı makyaj masası gibi modeller ile birlikte çok daha ayrıcalıklı bir hale geliyorlar. Bunun yanında yatak odalarında son derece işlevsel olan şifonyerler de işlemeli çekmeceli şifonyer ya da 4 çekmeceli şifonyer gibi modeller ile birlikte beğenilerinize ve ihtiyaçlarınıza sunuluyor. Bazı modellerdeki tasarım detayları günlük yaşamınızı da kolay hale getiriyor ve örneğin boy aynalı şifonyer gibi modeller kullanım kolaylığı sunuyorlar.

Göz Kamaştırıcı Tasarımlar

Her takım göz kamaştırıcı detaylardan oluşuyor ve beğenilerinize en uygun olan takımları seçmek kolay bir hale geliyor. Çok tercih edilen ceviz karyola gibi modellerin yanında şifonyer, gardırop ve komodin gibi geniş yelpazede oluşturulan takımlar bu sayede yatak odanızın ihtiyaçlarının tamamen karşılanmasına neden oluyor. Özellikle takımlardaki, tek ve 2 çekmeceli yatak yanı komodin harika bir alternatif oluşturuyorlar. Hem duvarlar hem de takım ile uyum göstermesi için siyah komidin gibi farklı renklerde sunan modeller de yatak odası takımları arasında öne çıkıyorlar.

543 sonuçtan 1-27 arası gösteriliyor

Yan paneli aç

Alyans Yatak Odası

7%
21.657  20.141 

Arden Yatak Odası Takımı

7%
11.244  10.457 

Asya Dolap

7%
10.752  9.999 

Asya Karyola

7%
4.536  4.218 

Asya Komodin

7%
1.764  1.641 

Asya Şifonyer

7%
5.376  5.000