YEMEK ODALARI

Yemek Odaları

Şık yemek odaları yaratmak için Letto Mobilya internet sitemizden  sunulan yemek odası takımları ve ürünleri ile birlikte harika bir yemek odası sahibi olabileceksiniz. Hem kendi kullanımınız hem de misafirlerinizi ağırlarken birbirinden farklı takımlar ve mobilyalar ile birlikte yemek odaları çok daha şık, etkileyici ve kullanışlı bir görünüm elde ediyorlar.

Yemek Odanızı Baştan Yaratın

Lezzetli yemekler ile birlikte süsleyeceğiniz şık yemek odanızı en güzel hale getirmek ve hem aile bireyleriyle hem de misafirleriniz ile hoş vakit geçirmek için özenle sunulan yemek odası takımlarını ve ürünlerini inceleyebilirsiniz. Özellikle konuklarınızı çok etkileyecek olan bu özel ürünler sayesinde misafir ağırlamak da bir yorgunluk olmaktan çıkıyor ve son derece ayrıcalıklı bir hale dönüşmüş oluyor. Her beğeniye hitap edecek şekilde sunulan ürünler yemek alanınızı çok daha şık ve kullanışlı bir hale getirmeye yardımcı oluyor. Avangard yemek odası takımları çarpıcı çizgiler ve etkileyici görünümler elde etmek isteyenler için büyük bir yardım sunarken modern çizgilerin hakim olduğu modern yemek odası takımları da harika bir sonuç yaratıyorlar. Her zaman modayı takip eden 2021 yemek odası modelleri ile birlikte yemek odanızı baştan yaratmak da çok kolay ve pratik bir hale geliyor.

En Güzel ve Çekici Tasarımlar

Her zaman en güzel ve çekici tasarımlara ulaşmanız için yemek odanızı güzelleştirecek şekilde sunulan ürünler yemek yeme anlarınızı çok daha ayrıcalıklı ve keyifli bir hale getirmeye yardımcı oluyorlar. Geleneksel çizgilerin modern çizgiler ile bir araya geldiği country yemek odası takımları her zaman tercih edilebilir olurken aynı zamanda duvar rengine ya da diğer eşyalara göre yemek odası takımı seçmek isteyenler için de antrasit yemek odası takımı veya beyaz yemek odası takımı eşsiz bir kolaylık sunuyor. Tercih edeceğiniz hangi takım olursa olsun yemek odaları bu sayede çok daha güzel ve çekici bir görünüme kavuşurken yemeklerden almış olduğunuz lezzet de artmış oluyor. Bu sayede hem aileniz hem de misafirleriniz çok özel anlar yaşayabiliyorlar.

Yemek Odası Tercihinizi Şansa Bırakmayın

Yemek odası mobilyalarını ve diğer ürünlerini şansa bırakmak istemeyenler için her biri özenle sunulan mobilya ve ürünler harika bir kullanım olanağı yaratıyorlar. Son zamanların modası olan ceviz yemek odası takımı çeşitleri şıklıkları ile göz doldururken kalabalık aileler ya da misafir ağırlamayı sevenler için de açılır salon yemek odası takımı çeşitleri büyük bir rahatlık ve işlevsellik sunmuş oluyorlar. Bu sayede tek seferde masaya oturan sevdiklerinizin sayısı da artmış oluyor. Yemek odaları sadece yemekle ilgili değil aynı zamanda şıklık açısından da önemli olduğundan konsol modelleri de önem taşıyor. Hem yemeklerinizi koymanız hem de odayı daha güzel hale getirmeniz için ayna kapaklı konsol modelleri öne çıkıyorken tüm modern konsol modelleri yemek odanızın şıklığının, konforunun ve görünümünün değişmesine de yardımcı oluyorlar.

Misafirlerinizi Özenle Ağırlayın

Misafirlerini özenle ağırlamak isteyenler için sayfa üzerinden sunulan tüm ürünler yüksek kaliteye ve tasarım özelliklerine sahiptir. Tercih edeceğiniz lüks salon konsol modelleri yemek odasının daha çarpıcı bir görünüme sahip olmasını sağlarken aynı zamanda lake konsol modelleri de yine aynı şıklığı ve tasarımı sunacaklardır. Ceviz şıklığının kalabalık sofralarda da kurulmasını sağlamak için açılır ceviz yemek masaları harika bir imkân sunarlarken aynı zamanda gold metal ayaklı yemek masası çeşitleri de şıklığa ve dayanıklılığa ayrı bir önem verenlerin tercihi oluyorlar. Her zaman yüksek kalitede dayanıklı ve uzun ömürlü yemek masası ve diğer yemek odası ürünleri sayesinde misafirlerinizi ağırlamak çok daha kolay bir hale gelecek ve aynı zamanda misafirleriniz de yemek odanızın şıklığına hayran kalacaklardır. Sayfa üzerinden sunulan ürünler her beğeniyi en iyi şekilde yansıtması için farklı tasarımlardan ve modellerden oluşuyor. Bu sayede hayalinizdeki yemek odasını yaratmak çok daha kolay bir hale geliyor. Hayalinizi en iyi şekilde yansıtmak için dilerseniz antrasit yemek masası modellerini tercih edebilir, dilerseniz farklı modeller arasından da kolayca tercihte bulunabilirsiniz.

Her Beğeniye Hitap Eden Modeller

Yemek odası hazırlamak sadece masadan ya da konsollardan ibaret olmadığı için ihtiyaç duyduğunuz tüm mobilyaları sayfa üzerinden bulabilir ve böylece eşsiz güzellikte yemek odası kurabilirsiniz. Yemek masalarının vazgeçilmez parçası olan sandalyeler için kapitoneli yemek masası sandalye çeşitlerini inceleyebilir ya da daha sadece bir görünüm tercih ediyorsanız klasik ahşap sandalye modellerine bakabilirsiniz. Özellikle çok tercih edilen krem sandalye çeşitleri de yine yemek odanızın şıklığının tamamlanmasına yardımcı olacaktır. Masa ve sandalye tercihlerinin yanında yemek odalarının vazgeçilmez parçası halinde gelmiş olan üniteler için de kolayca seçim yapabilirsiniz.

429 sonuçtan 1-27 arası gösteriliyor

Yan paneli aç

Alyans Yemek Odası

7%
13.001  12.091 

Angel Konsol

7%
3.607  3.355 

Arden Konsol

7%
2.265  2.106 

Ayasofya Konsol

7%
6.006  5.586 

Azra Masa

7%
3.512  3.266 

Babil Konsol

7%
3.022  2.810 

Babil Masa

7%
3.217  2.992 

Boston Ekru Sandalye

7%
1.015  944 

Boston Ekru Yemek Odası

7%
17.654  16.418 

Carmen Konsol

4.875  4.500