Merhaba Ziyaretçi
Kayıt Ol | Oturum Aç
  • Yatak & Baza Setlerinde tüm Türkiye'ye ücretsiz gönderim sağlanmaktadır.
    Yatak & Baza Setleri için buraya tıklayın.

Avangarde Koltuk Takımları

2019 mobilya trendleri, birbirini tamamlayan, uyumlu kombinasyonlarla karakterize… Evinizin şıklığına ve konforuna odaklanan yeni trendler, tasarımları ve renkleri ile dikkat çekiyor. Koltuk takımlarından benchlere, şifonyerlerden berjerlere kadar her bir mobilyada yeni trend tasarım ve renkleri hissedebilirsiniz. Doğaya duyulan özlemi de 2019’un mobilya trendleri arasında görebilirsiniz. Peki, yeni trend mobilyalarda neler dikkat çekiyor? Yeni mobilya tasarımlarında göze çarpan detaylar nelerdir?


Bu yılın mobilya trendleri arasında ahşap dokulu temalar dikkat çekiyor. Oda konseptlerinde modernlik ve doğallığı iç içe sunmayı hedefleyen tasarımcılar, 2019 mobilya trendleri arasında ahşabı daha sık kullanmış. Beyaz, antrasit, mavi ve siyahın tonları ile harmanlanan ahşap çizgiler, bu seneye damga vuracak gibi görünüyor. Koltuk takımlarındaki kaliteli kumaşlar, takıma zevk katan kapitone uygulamaları ve hareketli mekanizmalı sistemler göze çarpıyor. Bu da bu senenin mobilya trendlerinde en az tasarım kadar ergonominin de zevklere sunulduğu anlamına geliyor.


Bu yıl yatak odası takımları da bambaşka… Geçmiş trendlerin, yeni nesil bir tasarım algısı ile yatak odalarına işlendiğine tanık oluyoruz. Özel tasarım yatak başları, kumaşlı karyola döşemeleri, camlı gardırop donanımları ve desenli yüzeyi olan şifonyerler gibi detaylara odaklanan tasarımlar, yeni mobilya trendleri arasında arz-ı endam ediyor. Yeni trendlerde metal malzemelerle farklı bir ambiyans yakalanmasına da dikkat edilmiş.


Yeni trendlerin doğal ve modern kombinasyonları, mutfaklara ve yemek odalarına kadar ulaşıyor. 2019 mobilya trendleri arasında yemek odalarının özel bir yeri var. Özellikle yemek masalarında her tarzın denendiğine tanık oluyoruz. Doğal olarak yemek odasının diğer parçaları da bu tarzlara eşlik ediyor. Yeni yılın mobilya trendleri, evlerin diğer köşelerini de sarmalıyor. Tamamlayıcı ürünler, TV üniteleri ve aksesuarlar yeni nesil tarzları yansıtıyor.


Retro, dömiklasik, avangart, lüks ve modern konseptlerin öne çıktığı trendler, tasarımcıların sınırsız hayal dünyasına katkı sağlıyor. İndigo mavisi, antrasit gri, zümrüt yeşili ve hardal sarısı gibi farklı renkleri yeni nesil mobilyalarda daha sık görüyoruz. Bu durum, evin perdeleri ve halıları gibi mobilyaları tamamlayan eşyaların trendlerine de yansıyor. Birbirleri ile doğrudan iletişim halinde olan bu eşyalar, 2019’un mobilya trendlerini şekillendirmeye devam edecek gibi görünüyor!

0 ürün bulundu

Hiç ürün bulunamadı!