whatsapp

Hitit Yemek Odası

6.735₺ 4.490₺
Adet
Konsol Aynası 580₺ Ekle
Hitit Yemek Odası 4.490₺
Remove
Sepete Ekle

Takım İçeriği

Takım içeriği 1 adet masa, 4 adet sandalye, 1adet konsoldan oluşmaktadır.

Masa Malzemesi

Masa ayakları masif ağaç malzemeden üretilmiştir. Masa üst tabla e 1 sınıfı yongalam malzemeden üretilmiştir

Konsol Malzemesi

Ayakları masif ağaç malzemeden üretilmiştir. Ön yüzeylerde MDF üzerine CNC işleme yapılmıştır. Aynı malzeme üründe aksesuar olarak kullanılmıştır. Kapkalarda yavaş kapanabilen ray sistemi bulunmaktadır.

TV Ünitesi Malzemesi

Ayakları masif ağaç malzemeden üretilmiştir. Ön yüzeylerde MDF üzerine CNC işleme yapılmıştır. Aynı malzeme üründe aksesuar olarak kullanılmıştır. Kapaklarda yavaş kapanabilen ray sistemi bulunmaktadır.

TV Ölçüsü

TV paneli max 50 " TV için uygundur.

Sandalye Malzemesi

Ayaklar masif olup iskelet fırınlanmış kayın ağacından ğretilmiştir. Konfor amaçlı oturma kısmında sünger kullanılmıştır.

Sandalye Kumaş Özelliği

Yumuşak dokulu kumaş kullanılmıştır.

GENİŞLİK

 Konsol : 2050
 Konsol Aynası : 640
 Sandalye : 500
 Masa :1000
 ünite alt Blok :2090
 Ünite Üst Blok :2050

DERİNLİK

 Konsol :434
 Konsol Aynası :22
 Sandalye :550
 Masa :2100
 Ünite Üst blok : 280
 Ünite Alt blok : 434

YÜKSEKLİK

 Konsol : 800
 Konsol Aynası :640
 Sandalye : 950
 Masa :770
 Ünite alt blok :420
 Ünite üst Blok :1100

Siparişlerinizin ödemelerini kredi kartıyla “3D Secure” güvenlik sistemi üzerinden yapabilirsiniz. Bonus, World, Maximum, Card Finans, Axess ve Paraf kredi kartlarına taksit yapılmaktadır. Taksit sayıları 3, 6, 9 ve 12 ay olabilir. Ön ödemeli sipariş ile ürünlerinizi hemen satın alabilirsiniz. Teslimat tarihine kadar ara ödeme yaparak ürün sahibi olabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın! Ön ödeme ile alınan ileri tarih sevkiyatlı ürünler, 15 bin metrekarelik depomuzda muhafaza edilmektedir.

Talep ettiğiniz tarihte ürünleriniz evinize ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Sipariş ödemeleri havale, EFT, kredi, banka kartı, nakit ve taksitli ödeme seçenekleriyle kabul edilmektedir. Ön ödemeli ürün satın almak için sizi mağazalarımıza bekleriz. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın!
Koltuk takımları, yatak grupları, yemek grupları, köşe takımları ve TV üniteleri indirimli ürünleri sadece İzmir İçi ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Kurulum ve montaj işlemleri, firmamıza ait sevkiyat ekibi veya anlaşmalı nakliye-montaj ekibi tarafından yapılmaktadır.

Diğer il ve ilçelere teslimat ve kurulum için lütfen bilgi alınız! Ev dekorasyonu ve tamamlayıcı ürünler kategorilerindeki ürünlerimiz, KARGO İLE TESLİM EDİLMEKTEDİR bilgisi paylaşılmaktadır.

Kargo ile teslim edilen ürünlerde 200 lira ve üzeri siparişlerde kargo ücreti firmamıza aittir. Ürün teslimatı sonrası kuruluma ihtiyaç duyulmayan ürünler hemen kullanılabilir. Teslimat ve kurulum ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın!