whatsapp

Havai İkili Bahçe Mobilyası

9.734₺ 7.495₺

Takım İçeriği

Havai Orta Sehpa (0 Adet)
1.689₺
İçeriği Değiştir

outdoor -Dış Kullanım İçin Uygundur

Adet
Havai 2'li Koltuk 3.604₺
Remove
Havai Tekli Koltuk 1.946₺
Remove
Havai Orta Sehpa 1.689₺ Ekle
Sepete Ekle
Takım İçeriği 1 adet İkili Koltuk ve 2 adet tekli koltuktan oluşmaktadır.
Malzeme 1.20 mm Dkp profilden imal edilmiştir
Boya Özelliği Elektro statik toz boya ile boyanmıştır
Ahşap Malzemesi 1.sınıf Kestane ağacından imal edilmiştir
Kumaş Özelliği Su ve leke itici özelliğe sahiptir
#GenişlikYükseklikDerinlik
Tekli Koltuk 65 cm 94 cm 93 cm
İkili Koltuk 140 cm 94 cm 93 cm

 

Siparişlerinizin ödemelerini kredi kartıyla “3D Secure” güvenlik sistemi üzerinden yapabilirsiniz. Bonus, World, Maximum, Card Finans, Axess ve Paraf kredi kartlarına taksit yapılmaktadır. Taksit sayıları 3, 6, 9 ve 12 ay olabilir. Ön ödemeli sipariş ile ürünlerinizi hemen satın alabilirsiniz. Teslimat tarihine kadar ara ödeme yaparak ürün sahibi olabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın! Ön ödeme ile alınan ileri tarih sevkiyatlı ürünler, 15 bin metrekarelik depomuzda muhafaza edilmektedir.

Talep ettiğiniz tarihte ürünleriniz evinize ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Sipariş ödemeleri havale, EFT, kredi, banka kartı, nakit ve taksitli ödeme seçenekleriyle kabul edilmektedir. Ön ödemeli ürün satın almak için sizi mağazalarımıza bekleriz. Ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın!
Koltuk takımları, yatak grupları, yemek grupları, köşe takımları ve TV üniteleri indirimli ürünleri sadece İzmir İçi ücretsiz olarak teslim edilmektedir. Kurulum ve montaj işlemleri, firmamıza ait sevkiyat ekibi veya anlaşmalı nakliye-montaj ekibi tarafından yapılmaktadır.

Diğer il ve ilçelere teslimat ve kurulum için lütfen bilgi alınız! Ev dekorasyonu ve tamamlayıcı ürünler kategorilerindeki ürünlerimiz, KARGO İLE TESLİM EDİLMEKTEDİR bilgisi paylaşılmaktadır.

Kargo ile teslim edilen ürünlerde 200 lira ve üzeri siparişlerde kargo ücreti firmamıza aittir. Ürün teslimatı sonrası kuruluma ihtiyaç duyulmayan ürünler hemen kullanılabilir. Teslimat ve kurulum ile ilgili ayrıntılı bilgi için lütfen tıklayın!